Loading Posts...

Kitap Kurtlarına Alabileceğiniz Hediyeler

İnsanlara hediye seçmek her zaman zordur. Özellikle hediye seçmek istediğiniz kişi bir kitapseverse. Çünkü hayata karşı farklı bir bakış açısı kazanmışlardır, sorgulayan ve kendilerine bir şeyler katmayı seven insanlardır. Ve hayatta bir tutkuları vardır: Kitaplar… Biz de size bu yazımızda bir hediye listesi hazırlamaya çalıştık.

1)Kitaplardan Aksesuarlara: 

Hikayelerini kitaplardan alan birçok aksesuara şans verebilirsiniz. Kitap kapaklı kolye uçları, fularlar,kupalar, termoslar,yüzükler vs. Kitaplardan esinlenmiş birçok hediye bulabilirsiniz.

2)Kitap Sehpası: 

Kitap okurken keyif yapabilmesi için kitapseverinize bir kitap okuma sehpası alabilirsiniz.

3)USB Bellek: 

İlk seçenekteki gibi kitap figürlerinde eşyalara şans verebilirsiniz. Tasarımı bu şekilde olmayan bir USB bellek alıp içerisine e-kitaplar da yükleyebilirsiniz.

4)Bir Lamba: 

Kitap okumayı seven arkadaşınız için alabileceğiniz hediye seçeneklerinden birisi de bir lamba olacaktır. Masa lambası yerine gözlük şeklinde okuma lambası da alabilirsiniz.

5)Kitap Tutacağı: 

Kitaplarını düzenlemesi için arkadaşınıza birçok ev mağazasında bulunan son derece şık kitap tutacaklarından alabilirsiniz.

6)Defter/Kalem:

Okurken sevdiği ve beğendiği cümleleri not alması için bir defter ve kalem hediye edebilirsiniz.

7)Kumbara:

Ona yeni kitaplar almak için para biriktirmesi için kitap şeklinde kumbara almanız son derece ince bir davranış olacaktır.

8)Telefon/Tablet Kılıfı:

Kitapseverler, çevrelerindeki her şeyi kitap şeklinde görmek isterler. Onlara bu duyguyu yaşatabilmek için telefon veya tablet kılıfı alabilirsiniz.

9)Çanta/Cüzdan: 

Birçok yerde bulabileceğiniz kitap şeklindeki çanta veya cüzdanlardan alabilirsiniz. Ya da el işi yeteneklerinize güveniyorsanız kitap şeklinde alacağınız kutuyu çanta şekline getirebilirsiniz.

10)Kitap Ayracı: 

Alacağınız esprili ve eğlenceli bir kitap ayracı her kullandığında sizi hatırlamasını sağlayacağı unutulmaz bir hediye olacaktır.

Ve son olarak sadece kitapsever arkadaşlarınıza değil de herkese alınabilecek en güzel hediyelerden biri de ona yeni dünyaların kapısını aralayacak kitaplar olacaktır.

 

burcak

The author didnt add any Information to his profile yet

Yorum bırakın

Loading Posts...