Loading Posts...

Sıcak Çikolata Tadında Romantik Komedi Önerileri

Romantik komediler, her durum ve şartta rahatlıkla sevip izleyebildiğimiz bir türdür. Yorucu geçen bir günün sonunda oturup tek başımıza veya sevgilimizle romantik anlarımızda veya da arkadaşlarımızla yaptığımız uzun film gecelerinde… Biz de sizler için keyifle izleyebileceğiniz minik bir liste hazırladık.

1)Harry Sally ile Tanışınca:

Romantik komedinin atası sayılabilecek bir film ile listemizi başlatmak istedik. Harry ve Sally aynı okulda okumuş iki gençtir. Aralarında sıkı bir dostluk olan ikili aşık olmamak için gerçekten çaba sarf etmelidir.

2)Zamanda Aşk:

21 yaşına basan Tim Lake, ailesindeki tüm erkeklerin sahip olduğu gizli bir yeteneğinin olduğunu öğrenir. Lake ailesinin tüm erkekleri zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir ve Tim de artık bunu kullanabilecektir. Tim’in hayatında nelerin olabileceğini izleyip görmeye ne dersiniz?

3)Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi:

Bianca, okuduğu üniversitede herkesi kendine hayran bırakan güzeller güzeli bir kızdır. Ablası ise sürüp giden tüm hayatı boyunca nedense erkeklere hiç ilgi duymamıştır. Ancak ailevi kuralları gereği iki kardeşin aynı anda sevgilisi olmadığı sürece, kimsenin sevgilisi olmayacaktır. Bianca da bu durumun içerisinde kendisine yarar sağlayabilecek planlar yapmaya koyulur.

4)Umut Işığım:

Eski bir tarih öğretmeni olan Pat Salitano, yaşamında değer verdiği her şeyi bir günde yitirmiş bir adamdır. Yaşadığı travmalar sonucu kısa bir süre rehabilitasyon merkezinde kalır. Çıktığında ise tek amacı işini ve karısı Vicky’yi geri almak olacaktır. Bu süreçte yolu Tiffany ile kesişir. Bakalım ikisininde hayatlarındaki umut ışığı olacak durum ne olacaktır?

5)Keşke 30 Olsam:

Jenna’nın, 13. Yaş günü dileği 30 yaşında kadar saklanmak ve kimseyi görmemektir. Ve bir şekilde bu dileği gerçekleşir. Bir anda kendini harika bir hayatın içinde bulmasına rağmen asıl istediği 13 yaşında aşık olduğu Matt’dir.

burcak

The author didnt add any Information to his profile yet

Yorum bırakın

Loading Posts...